Loader Image

Komedie, 120 min

Scénář: Patrik Bursa, Daniel Možnar

Hrají:
Don Luigi Spagetti – Jan Kolumpek
Eržika Spagetti – Veronika Jáchimová
Richardo Spagetti – Patrik Bursa
Consigliere Karel – Július Kubaščík
Detektiv Chuck Maurice – Daniel Možnar
Dora Séré – Klára Hrubá
Padre Pedro – Matěj Ryston
Garde „Golem“ – Veronika Žádníková
Vivaldina Tortellini – Hana Fojtíková

Hudba: Lucie Müllerová, Daniel Možnar

Režie: Daniel Možnar

Anotace:

Co bylo dříve? Slepice nebo vejce? Odpovědi na tuto a mnoho dalších otázek ve hře Gallina Problema aneb Mafiáni natvrdo nenaleznete.

Prožijte s námi příběh mladého Richarda, který se v době prohibice musí postarat o přežití klanu rodiny Spagetti a stát se hlavou mafie. Cestu mu však komplikuje konkurenční rodina, nastrčený detektiv i někteří vlastní lidé. Podaří se Richardovi udržet jméno Spagetti na vrcholu chicagského podsvětí?

Gallina Problema aneb Mafiáni natvrdo je úspěšná prvotina, autorská hudební komedie, kterou pro vás připravil Divadelní soubor Nenalezen a již rok ji prezentuje veřejnosti. Diváci se mohou těšit na dvě hodiny uvolněné zábavy. Hra je založena hlavně na slovním vtipu, ale také na neočekávaných až absurdních situacích a komických detailech. Písně jsou do hry něžně vloženy, podtrhují atmosféru a udržují dynamiku představení.

„Představení se rozběhlo ke sto dvaceti minutám výborné komedie s vyváženým humorem i originálními prvky. Ať už se jednalo třeba o jízdu v autě či píseň Bible vs. Encyklopedie jednorožců.“ – Hranický týden